Oferta ROK Mazury Garbate jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat. W okresie ferii zimowych, ośrodek gwarantuje mnóstwo rozrywki, przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwijania kreatywności. W ramach każdej edycji ferii zapewnione są dwa pokazy filmowe, ciepłe obiady, warsztaty ceramiczne i kulinarne, zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne oraz wyjątkowe zakończenie każdego tygodnia. Przygotowano również dodatkowe niespodzianki, o których na razie organizator nie zdradza szczegółów. Zajęcia będą się odbywać codziennie, a uczestnicy będą podzieleni na trzy grupy wiekowe. Działania te będą nadzorowane przez doświadczonych instruktorów. ROK Mazury Garbate zapewnia, że będzie to niezapomniane przeżycie, którego momenty uwiecznione zostaną na zdjęciach dostępnych na portalach społecznościowych: Facebooku, stronie www.rokmg.pl oraz Instagramie: rok_mazury_garbate.

TERMINY FERII:

  • CYKL I: 22-26.01.2024
  • CYKL II: 29.01-02.02.2024

Koszt udziału w jednym cyklu wynosi 470 zł.

Zniżki: -30% przy okazaniu Karty Olecka Rodzina 3+, oraz -10% na zapis rodzeństwa (zniżka dotyczy drugiego i kolejnych dzieci z rodziny).

Zapisy na Ferie Zimowe wymagają dostarczenia do sekretariatu ROK wypełnionych i podpisanych dokumentów (formularz zgłoszeniowy, regulamin, zgoda, oświadczenia). Wszystkie formularze dostępne są na stronie www.rokmg.pl i w sekretariacie ROK.

Opłatę za udział należy przelać na konto ROK Mazury Garbate do 19 stycznia 2024 r.: 26 1020 4724 0000 3802 0007 4880, z dopiskiem: wybrany cykl warsztatów oraz imię i nazwisko dziecka (np. I cykl, Jan Kowalski). Brak opłaty skutkuje skreśleniem dziecka z listy uczestników.

Rezygnacja z udziału w zajęciach jest możliwa najpóźniej 4 dni przed ich rozpoczęciem, a zwrot opłaty następuje na konto, z którego wpłata została dokonana.

W razie pytań kontakt telefoniczny pod numerem +48 690 687 940, dostępnym w dni robocze od 9:00.

scieżka rowerowa olecko Previous post Budowa ścieżki rowerowej ukończona
Next post Wirtualna strzelnica w Olecku