Data: 14 lutego
Godzina: 18:00
Miejsce: sala „Kina Mazur”.
Cena biletu: 45 zł

Bilety dostępne na www.ekobilet.pl – zakup online, jak również w kasie „Kina Mazur” w piątki, soboty i niedziele (16:00-19:30), poniedziałki i czwartki (8:00-13:30), oraz bezpośrednio przed wydarzeniem.

Dominika Barabas jest uznaną kompozytorką, aranżerką, tekstową, producentką, multiinstrumentalistką oraz wokalistką.

Jej twórczość obejmuje cztery autorskie albumy: „Cień”, „Zbiór porannych bzdur”, „Rustykalny Cyrk”, „Psia Mać”, a także liczne kompilacje (takie jak „Muzyka Czterech Stron Świata”, „Mistrzowie polskiej piosenki”, „Pamiętajmy o Osieckiej”, „Ballady i niuanse”, „Między ciszą a ciszą”, „W stronę Krainy Łagodności, Vol.1”) i współprace z różnymi wykonawcami na polskiej scenie muzycznej.

Barabas zdobyła główne wyróżnienia na festiwalach krajowych i międzynarodowych, takich jak: Studencki Festiwal Piosenki, Międzynarodowy Festiwal OPPA, PPA, Niemen NON STOP, Przebojem na Antenę, Pejzaż bez Ciebie, Spotkania Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK, Pamiętajmy o Osieckiej.

Artystka dała liczne koncerty i była obecna na znaczących festiwalach, m.in. SoundEdit Festival, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Męskie Granie, Spring Break, Festiwal Jazz Jantar, TransVocale. Dominika Barabas stworzyła muzykę do gry „Two Worlds II: EotDP Memories”, opracowała aranżacje dla cyklicznego spektaklu multimedialnego „Alchemia Światła” i jest organizatorką Songwriting Camp Poland.

wosp olecko Previous post 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Olecko
paranienormalni olecko Next post Paranienormalni w Olecku